Jak to celé funguje?

U nás si nekupujete zájezdy tak, jak jste zvyklí u běžných cestovních kanceláří. Individuální přístup je pro nás na prvním místě. Proces sestavení a zakoupení zájezdu je u nás jiný než jste zvyklí - nasloucháme vaším potřebám a snažíme se pro vás najít to nejlepší řešení, abyste si zájezd do USA užili na maximum a měli krásný zážitek na celý život!

1 Vaše představa o zájezdu do USA

Základem je vaše představa díky které budeme schopni vám připravit zájezd do USA na míru. Prvním krokem je vyplnění nezávazného poptávkového formuláře, či návštěva naší kanceláře na Praze 6, kde s vámi rádi vše potřebné u kávy probereme a navrhneme vhodné řešení.

2 Nezávazná nabídka zájezdu do USA

Na základě vaší představy a našeho doporučení vám připravíme nabídku zájezdu na míru s orientačním programem a s předběžnou kalkulací ceny.

3 Doladění/akceptace nabídky

Nabídku zájezdu doladíme tak, aby splňovala vaše představy na 100 %. Nemáme rádi kompromisy. Teprve až budete s nabídkou zájezdu spokojeni, podepíšeme cestovní smlouvu, dohodneme se na platebních podmínkách a začneme pracovat na realizaci vašeho zájezdu do USA.

4 Podpora před a v průběhu zájezdu

Zařizování vaší dovolené pro nás končí až jakmile se vrátíte spokojeni zpět do České republiky. S blížícím se termínem zájezdu vám budeme dělat podporu a rádi odpovíme na vaše dotazy, které vás jistě v průběhu cestovní horečky napadnou. V průběhu zájezdu vám nabízíme nonstop podporu na telefonu, či emailu v případě potřeby nebo nečekaných situací.

… zasloužíte si cestovat s námi.

Kam dál?