Naplánování zájezdu

Využijte váš čas v USA efektivně a navštivte skutečně zajímavá místa! Zájezdy do USA připravujeme každému na míru. Nedostanete od nás zájezd stejný jako 100 dalších klientů jenom proto, že je to jednodušší – každý klient je pro nás jedinečný a s každým klientem řešíme jeho zájezd do USA individuálně.

Zájezd a vaše dovolená obecně nejsou jen letenka, ubytování, automobil – to je především i perfektní plánování, které vám umožní poznat ta skutečně zajímavá místa. Není výjimkou, že ty největší klenoty v klasických průvodcích nenaleznete a pokud ano, zážitek vám zkazí davy turistů. Veškeré destinace, které nabízíme, jsme procestovali, osobně je známe a rádi je poradíme i vám! Čas, který na dovolenou máte, je většinou omezený, proto plánovaní svěřte do našich rukou a my vám garantujeme, že během dovolené poznáte skutečně zajímavá místa, čas který v USA strávíte bude využit maximálně efektivně a zpět domů se budete vracet nabiti maximem zážitků.

Itinerář, který od nás obdržíte, obsahuje podrobné informace ke každému dni vaší cesty od příjezdu na letiště, imigrační proceduru ve Spojených státech po detailní program v destinacích, které navštívíte. Kromě informací o turistických trasách a výletech od nás samozřejmě dostanete i doporučení, kde se nejlépe najíst nebo kde nejlépe nakoupit. Součástí itineráře jsou i informace o hlavních odlišnostech nejen v dopravě, ale v celých USA. Itineráře od USA na míru jsou opravdu detailní (cca 30-70 stránek dle rozsahu zájezdu) a jsou po celou dobu pobytu vaším průvodcem pro opravdu kvalitní dovolenou. S programem, který vám připravíme na míru, objevíte pravou americkou kulturu, proniknete do místní gastronomie a poznáte ta skutečně zajímavá místa.