Nové zájezdy 2021 a COVID-19

Menu

Nové zájezdy 2021 a COVID-19

Pokud uvažujete o objednání zájezdu na rok 2021, není lepší chvíle na objednání než nyní. A proč vlastně zájezd objednat teď?

Nic neriskujete

V případě, že budou v termínu zájezdu uzavřené hranice v USA nebo bude povinnost nastoupit do karantény po příletu do USA, garantujeme okamžité vrácení peněz, žádné vouchery!

Pojistíme vás

Pojistíme vás na většinu rizik spojených s Covid-19 (zrušení zájezdu, karanténa v ČR, případně i v USA, onemocnění covidem před/po odletu) i na vše ostatní. Spolupracujeme s velmi kvalitní, roky prověřenou pojišťovnou.

Máme obnovené pojištění proti úpadku

I přes velmi nepříznivý rok 2020, který ovlivnil všechny cestovní kanceláře, nám bylo obnoveno pojištění proti úpadku. Každý měsíc reportujeme naše aktuální výsledky a platíme do garančního fondu Cestovních kanceláří. To vám tedy garantuje, že jsou vaše peníze ve 100% bezpečí a plně pojištěné.

Garance nejlepší možné ceny

Letecké společnosti a hotely se vzpamatovávají z dopadů pandemie a plánované navýšení cen prozatím neproběhlo. To bude platit do situace, než dojde k oficiálnímu otevření cestování mezi Evropou a USA. Poté se očekává výrazné zdražení.

Máme stále aktuální informace z místa

Jak jste možná viděli na sociálních sítích, i v době uzavření USA jsme byli na místě, abychom ověřili stav v „době covidové“. Podobnou cestu máme v plánu podniknout i před začátkem sezony 2021. Můžete si tak být jistí, že tipy, program a vše ostatní je 100% aktuální a osobně ověřené tak, jak jsou už naši klienti zvyklí.