Nové zájezdy 2022 a covid-19

Menu

Nové zájezdy 2022 a covid-19

Pokud uvažujete o objednání zájezdu na rok 2022, není lepší chvíle na objednání než nyní. A proč vlastně zájezd objednat teď?

Nic neriskujete

V případě, že budou v termínu zájezdu uzavřené hranice v USA nebo bude povinnost nastoupit do karantény po příletu do USA, garantujeme okamžité vrácení peněz, žádné vouchery!

Zájezdy s průvodcem na 2022

Vzhledem k přesunu klientů z roků 2020/21 na následující rok 2022 máme již nyní velkou část kapacity zájezdů s průvodcem zaplněnou. Pokud se s námi plánujete do USA podívat v následujícím roce, neváhejte a rezervujte si zájezd co nejdříve, než bude vámi vybraný termín zcela vyprodán.

Pojistíme vás

Pojistíme vás na většinu rizik spojených s covid-19 (zrušení zájezdu, karanténa v ČR, případně i v USA, onemocnění covidem před/po odletu) i na vše ostatní. Spolupracujeme s velmi kvalitní, roky prověřenou pojišťovnou a za kvalitu pojištění ručíme.

Máme obnovené pojištění proti úpadku

I přes velmi nepříznivý rok 2020, který ovlivnil všechny cestovní kanceláře, nám bylo obnoveno pojištění proti úpadku. Každý měsíc reportujeme naše aktuální výsledky a platíme do garančního fondu Cestovních kanceláří. To vám tedy garantuje, že jsou vaše peníze ve 100% bezpečí a plně pojištěné.

Garance nejlepší možné ceny

Letecké společnosti a hotely se vzpamatovávají z dopadů pandemie a plánované navýšení cen zatím proběhlo jen částečně. Během roku 2022 se očekává výrazně zdražení cen letenek / ubytování, kdy si cestovatelé budou kompenzovat poslední 2 nevydařené sezony.

Máme stále aktuální informace z místa

Jak jste možná viděli na sociálních sítích, i v době uzavření USA jsme byli na místě, abychom ověřili stav v „době covidové“. Podobnou cestu máme v plánu podniknout i před začátkem sezony 2022. Můžete si tak být jistí, že tipy, program a vše ostatní je 100% aktuální a osobně ověřené tak, jak jsou už naši klienti zvyklí.

Povinné očkování

Jak jste určitě registrovali, pro vstup do USA a Kanady je aktuálně potřeba ukončené očkování proti covid-19. Bez něj není možné vstoupit na území těchto států.