Nové zájezdy a covid-19

Menu

Nové zájezdy a covid-19

Pokud uvažujete o objednání zájezdu, není důvod se obávat situace kolem covidu-19, protože:

Nic neriskujete

V případě, že budou v termínu zájezdu uzavřené hranice v USA, nebo bude povinnost nastoupit do karantény po příletu do USA, garantujeme okamžité vrácení peněz, žádné vouchery!

Pojistíme vás

Pojistíme vás na většinu rizik spojených s covidem-19 (zrušení zájezdu, karanténa v ČR, případně i v USA, onemocnění covidem-19 před/po odletu) i na vše ostatní. Spolupracujeme s velmi kvalitní, roky prověřenou pojišťovnou a za kvalitu pojištění ručíme.

Máme obnovené pojištění proti úpadku

I přes velmi nepříznivý rok 2020, který ovlivnil všechny cestovní kanceláře, nám bylo obnoveno pojištění proti úpadku. Každý měsíc reportujeme naše aktuální výsledky a platíme do garančního fondu Cestovních kanceláří. To vám tedy garantuje, že jsou vaše peníze ve 100% bezpečí a plně pojištěné.

Máme stále aktuální informace z místa

Jak jste možná viděli na sociálních sítích, i v době uzavření USA jsme byli na místě, abychom ověřili stav v „době covidové“. Podobné cesty jsme opět podnikli před začátkem sezony 2022 a můžeme říct, že v USA vše funguje bez problémů. Můžete si tak být jistí, že tipy, program a vše ostatní je 100% aktuální a osobně ověřené tak, jak jsou už naši klienti zvyklí.

Povinné očkování

Jak jste určitě registrovali, pro vstup do USA a Kanady je aktuálně potřeba ukončené očkování proti covidu-19. Bez něj není možné vstoupit na území těchto států.