Nové zájezdy a covid-19

Menu

Nové zájezdy a covid-19

Pokud uvažujete o objednání zájezdu, není důvod se obávat situace kolem covidu-19, protože:

Nic neriskujete

V případě, že budou v termínu zájezdu uzavřené hranice v USA, nebo bude povinnost nastoupit do karantény po příletu do USA, garantujeme okamžité vrácení peněz, žádné vouchery!

Pojistíme vás

Pojistíme vás na většinu rizik spojených s covidem-19 (zrušení zájezdu, karanténa v ČR, případně i v USA, onemocnění covidem-19 před/po odletu) i na vše ostatní. Spolupracujeme s velmi kvalitní, roky prověřenou pojišťovnou a za kvalitu pojištění ručíme.

Máme obnovené pojištění proti úpadku

I přes velmi nepříznivý rok 2020, který ovlivnil všechny cestovní kanceláře, nám bylo obnoveno pojištění proti úpadku. Každý měsíc reportujeme naše aktuální výsledky a platíme do garančního fondu Cestovních kanceláří. To vám tedy garantuje, že jsou vaše peníze ve 100% bezpečí a plně pojištěné.

Máme stále aktuální informace z místa

Jak jste možná viděli na sociálních sítích, i v době uzavření USA jsme byli na místě, abychom ověřili stav v „době covidové“. Podobné cesty jsme opět podnikli před začátkem sezony 2022 a můžeme říct, že v USA vše funguje bez problémů. Můžete si tak být jistí, že tipy, program a vše ostatní je 100% aktuální a osobně ověřené tak, jak jsou už naši klienti zvyklí.

Povinné očkování

Jak jste určitě registrovali, pro vstup do USA je aktuálně potřeba mít ukončené očkování proti covidu-19. Jako ukončené očkování se považují 2 dávky, či v případě vakcíny Johnson and Johnson stačí jedna dávka, v obou případech minimálně 14 dní před odletem (bez ohledu na datum aplikace, nebo nutnosti posilující dávky). Povinnost očkování se netýká dětí do 18 let.

Kanadská vláda od 1. října 2022 zrušila veškerá příjezdová opatření spojená s covid-19.