Nové zájezdy 2022 a covid-19

Menu

O nás

USA na míru je pro nás cesta, jak se s vámi podělit o své cestovatelské zkušenosti z USA a dopřát vám nejlepší možný zážitek z pobytu ve Spojených státech. Individuální přístup je u nás na prvním místě.

  • 100% garance ceny
  • 1000+ spokojených klientů
  • variant zájezdů

Historie USA na míru

Na českém trhu fungujeme již devátým rokem a za tu dobu jsme zorganizovali zájezdy do USA tisícům spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrací nebo nás doporučují svým známým, což je pro nás největší motivace do budoucna. Individuální přístup, špičkové služby a budování vztahu s klientem je to, na čem stavíme své hodnoty, a to vše za rozumnou cenu.

Nejsme „kolos“, jehož cílem je kvantita na úkor kvality. Nevyznáváme masový přístup nabízený většinou cestovních kanceláří. Umíme naslouchat vašim přáním. Umíme pochopit vaše potřeby. Každý klient je pro nás jedinečný. Každý z nás má své konkrétní představy, požadavky a svá přání. Připravíme vám zájezd do USA navržený tak, aby reflektoval vaši osobnost a vaše preference.

Jsme cestovatelé, kteří USA mnohokrát navštívili a stále navštěvují. Spojené státy máme perfektně zmapované a o své zkušenosti se s vámi rádi podělíme. Všechny destinace, které nabízíme, jsme osobně procestovali a podrobně je známe. Pravidelně se do USA vracíme, abychom vám poskytovali pouze aktuální informace.

Máme zkušenosti s hotely, turistickými zajímavostmi, leteckými společnostmi a místními zvyklostmi - doporučíme vám jen to nejlepší. Spolupracujeme pouze s prověřenými partnery, o kterých víme, že vám nabídnou maximální kvalitu a komfort, nezbytné k prožití bezvadné dovolené v USA.

Náš tým

Jsme kolektiv složený z dlouholetých přátel, které pojí jedno – láska k Americe. Každý den pro vás sestavujeme individuální zájezdy na míru a připravujeme zájezdy s průvodcem. Seznamte se:

Jan Berenda

Jan Berenda


Ředitel a majitel CK

Dana Berenda

Dana Berenda


Spolumajitelka CK

Jakub Vrbický

Jakub Vrbický


Vedoucí obchodního oddělení

Jan Pari

Jan Pari


Vedoucí Back Office

Anna Hřídelová

Anna Hřídelová


Obchodní oddělení

Jindřich Burger

Jindřich Burger


Back Office senior

Valerie Dvořáková

Valerie Dvořáková


Back Office

Lucie Nováková

Lucie Nováková


Back Office

Romana Mikulíková

Romana Mikulíková


Back Office

Michal Hynek

Michal Hynek


Divize Nový Zéland

Dominik Dvořák

Dominik Dvořák


Projektový specialista

Luděk Uiberlay

Luděk Uiberlay

Vedoucí IT oddělení