O nás

USA na míru je pro nás cesta, jak se s vámi podělit o své cestovatelské zkušenosti z USA a dopřát vám nejlepší možný zážitek z pobytu ve Spojených státech. Individuální přístup je u nás na prvním místě.

  • 100% garance ceny
  • 1000+ spokojených klientů
  • variant zájezdů

Na českém trhu fungujeme již sedmým rokem a za tu dobu jsme zorganizovali zájezdy do USA stovkám spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrací nebo nás doporučují svým známým, což je pro nás největší motivace do budoucna. Individuální přístup a budování vztahu s klientem je to, na čem stavíme své hodnoty, a to vše za rozumnou cenu.

Nejsme „kolos“, jehož cílem je kvantita na úkor kvality. Nevyznáváme masový přístup nabízený většinou cestovních kanceláří. Umíme naslouchat vašim přáním. Umíme pochopit vaše potřeby. Každý klient je pro nás jedinečný. Každý z nás má své konkrétní představy, požadavky a svá přání. Připravíme vám zájezd do USA navržený tak, aby reflektoval vaši osobnost a vaše preference.

Jsme cestovatelé, kteří USA mnohokrát navštívili a stále navštěvují. Spojené státy máme perfektně zmapované a o své zkušenosti se s vámi rádi podělíme. Všechny destinace, které nabízíme, jsme osobně procestovali a podrobně je známe. Pravidelně se do USA vracíme, abychom vám poskytovali pouze aktuální informace.

Máme zkušenosti s hotely, turistickými zajímavostmi, leteckými společnostmi a místními zvyklostmi - doporučíme vám jen to nejlepší. Spolupracujeme pouze s prověřenými partnery, o kterých víme, že vám nabídnou maximální kvalitu a komfort, nezbytnou k prožití bezvadné dovolené v USA.

Zakladatelé společnosti

Jan Berenda

Jan Berenda

Václav Otřísal

Václav Otřísal