Zájezd do Yellowstone a na Západ USA

Skvostnou, nedotčenou přírodu, ale i unikátní architektura, možnost nočního vyžití, to vše vám nabídne náš zájezd po západu USA.

Zájezd začnete příletem na letiště v Salt Lake City, kde si vyzvednete námi připravený automobil a přesunete se do rezervovaného hotelu. Hned druhý den se již můžete vydat na cestu. První kroky zájezdu povedou do nejslavnějšího amerického národního parku Yellowstone.

Po prohlídce nejzajímavějších míst Yellowstonu už vyrážíte dál na jih a zastavíte se až v parku Arches známém monumentálními pískovcovými útvary. Poté vás čeká Monument Valley, Bryce Canyon a park Zion. Hlavní bod zájezdu však přichází později. Návštěva Grand Canyonu se nedá slovy popsat a vy zůstanete s úžasem hledět na rozlehlost a masivnost tohoto úkazu.

Yellowstone

Po dech beroucích krásách přírodních úkazů vás čeká razantní změna prostředí. Strávíte několik nocí ze zájezdu ve městě hříchu – slavném Las Vegas. Ať už váš čas vyplní procházky po turistických zajímavostech nebo snaha rozbít bank slavných kasin, návštěva Vegas pro vás bude nezapomenutelným zážitkem!

Po několika dnech ve Vegas opět vyrazíte na cestu a navštívíte unikátní národní park Sequoia, kde uvidíte ty největší stromy na světě.

Zion

Jedním z vrcholů zájezdu na západě USA je ale návštěva Yosemitského národního parku. Poradíme vám místa, ze kterých uvidíte možná nejkrásnější výhledy do přírody, jaké jsou na světě k nalezení. Park je proslulý svými velkolepými žulovými skalisky, vodopády, sekvojovými lesy a biologickou diverzitou.

Jak to tak bývá, to nejlepší přichází na konec. V překrásném San Franciscu si během několika dnů prohlédnete nejen slavný Golden Gate Bridge a ostrov Alcatraz, ale stihnete navštívit i unikátní Cafe Prague, kde zájezd završíte pravou českou kuchyní a oroseným pivem.

Yosemite

Máte rádi věci po svém a chtěli byste program upravit? Není problém. Naplánujeme vám cestu po nejhezčích možných trasách a doporučíme i méně známá místa nejen na západně USA, ale i v celých Spojených státech.

Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám poskytneme kompletní poradenství, naplánujeme výlety do nejzajímavějších částí parků a zajistízajezd-parky-zapad-usame veškeré náležitosti vašeho zájezdu a to nejen po národních parcích západu USA. Uděláme maximum proto, abyste byli s dovolenou spokojení!

San Francisco