Zájezd po městech východu USA

Během zájezdu navštívíte ta nejzajímavější města severovýchodu Spojených států – Washington, Philadelphii, New York a Boston, odkud se začnete přesouvat do vnitrozemí Spojených států, navštívíte nejprve světoznámé Niagárské vodopády a svou dovolenou zakončíte ve Větrném městě, jak je přezdívano Chicagu.

Hlavní město USA

První zastávku na vaší cestě – Washington – není zcela jistě nutné více představovat. Hlavní město USA kromě Bílého domu nabídne množství dalších známých míst, která jsou soustředěna v oblasti označované jako National Mall. Najdete zde množství památníků – Lincolnův nebo Washingtonův v podobě obelisk, ale také budovu Kapitolu nebo množství muzeí v komplexu Smithsonians.

Washington

Philadelphia

Z Washingtonu se přesunete do Philadelphie - dalšího města úzce spojeného se vznikem Spojených států. Navšívíte zvon svobody, můžete zajít do jedné z dvou mincoven na území USA a co by to bylo za návštěvu Philadelphie, kdybyste nevyběhli schody, po kterých běhal slavný filmový boxer Rocky Balboa.

Philadelphia

New York

Nejen návštěva východu USA, ale návštěva Spojených států amerických vůbec se nemůže obejít bez návštěvy New Yorku. O tom, co vše je možné navštívit v New Yorku by bylo možné vydat knihu. Město samotné by vydalo na samostatnou návštěvu. Během okruhu po východním pobřeží navštívíte ta nejznámnějsí místa “města, které nikdy nespí” – projdete se po Central Parku, podíváte se na město z vyhlídek na Empire State Building, z Rockefellerova centra nebo nové vyhlídky na budově One World Trade Center. Projedete se lodí k Soše svobody, projdete se po Wall Street a samozřejmě také přes Brooklynský most.

New York

Boston

Dalším městem na vaší trase po východě USA je historický Boston, město spojené s rozpoutáním americké války za nezávislost. Malebné, z části univerzitní město na březích Charles River si určitě zamilujete. Prohlídku absolvujete po turistické trase The Freedom Trail, která vás provede tím nejzajímavějších z historie Bostonu.

Pokud budete chtít, můžete si návštěvu východního pobřeží prodloužit a vydat se za krásami severu Nové Anglie do New Hampshire a Maine. Ať se rozhodnete jakkoli, vaší další zastávkou budou Niagárské vodopády.

Boston

Niagara Falls

Tento přírodní úkaz se skládá ze tří vodopádů – Horseshoe Falls, American Falls a Bridal Veil Falls. Vyplatí se denní i večerní návštěva, v tu dobu jsou vodopády osvícené reflektory z kanadské strany. Během pobytu se můžete projet lodí pod vodopády, nebo sejít k patě vodopádů a projít se v jejich těsné blízkosti.

Niagara Falls

Chicago

Poslední zastávkou na vaší cestě je Chicago s nádhernými výhledy podél řeky, která protéká mezi okolními mrakodrapy, ale samozřejmě také kolem jezera, které působí spíše jako moře. Vystoupít na vyhlídku na Willis Tower (dříve Sears Tower) a relaxaci si dopřejete v Millenium Parku.

Chicago

Užijte si cestu plnou nových zážitků. Vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář a my vám připravíme návrh vašeho zájezdu. Vše zařídíme do posledního detailu - letenky, ubytování, rezervaci automobilu, vstupní formality, cestovní pojištění a detailně naplánujeme celý zájezd a cestu tak, abyste si vše maximálně užili!