Menu

Ubytování

Při vybírání hotelů pro váš zájezd respektujeme vámi zvolený standard, v rámci kterého hledáme ty nejkvalitnější hotely nabízející nejlepší poměr ceny, kvality a lokality s ohledem na program zájezdu.

Při výběru hotelů spolupracujeme s rezervačními systémy, které nám umožňují rezervovat hotely za výhodnějších podmínek než v případě, že byste rezervaci prováděli sami.

Kromě počtu hvězdiček a hodnocení na významných cestovatelských serverech je dalším z hlavních kritérií naše osobní zkušenost s hotelem, a nabízíme tak pouze ověřené hotely, které dělíme do tří následujících kategorií:

Economy – hotely nižších a středních kategorií umístěné na okrajích nebo v dojezdové vzdálenosti od turistických center. Jedná se o kvalitní hotely za dostupnou cenu.

Classic – hotely středních tříd, jejichž pokoje jsou vybaveny kabelovou televizí, klimatizací a wi-fi připojením k internetu. Jedná se o vyzkoušené nebo velmi dobře hodnocené hotely, které mají výhodnou polohu vzhledem k programu cesty. Rozhodujícím kritériem v této kategorii je poměr ceny, kvality a lokality.

Premium – hotely v nejvyšším standardu, umístěné v nejlepší možné lokalitě s ohledem na program cesty a turistické zájmy. Vybíráme pouze z prověřených či nejlépe hodnocených hotelů v dané lokalitě. Každý pokoj je vybaven minibarem.