Zájezdy do USA na míru

Ani ve skupině, ani sami, prostě zájezd na míru. Preferujete cestování bez průvodce? Seznamte se se službami, které co do svého rozsahu nemají v ČR konkurenci. Rezervace letenek, vozu, ubytování. Detailní, na míru připravený itinerář (50–80 stran) k zájezdu a spousta dalšího. Šetříme váš čas, peníze a eliminujeme nepříjemné situace. Variant cest po USA je nespočet. Vyberte si tu svoji.

Inspirace na zájezd do USA

Zde vám představujeme nejoblíbenější zájezdy do USA, kterými se můžete inspirovat při výběru, do které části USA vycestujete. Vámi vybraný zájezd vám samozřejmě upravíme a připravíme na míru přesně dle vašich požadavků.

Jak to celé funguje?

1 Jak začít?

Prvním krokem je vyplnění nezávazného poptávkového formuláře nebo návštěva naší kanceláře. Na základě toho pro vás vypracujeme nezávaznou nabídku zájezdu do USA s předběžnou kalkulací ceny a orientačním programem.

2 Doladění/akceptace nabídky zájezdu do USA

Nemáme rádi kompromisy. Nabídku zájezdu doladíme tak, aby splňovala vaše představy na 100 %. Následně připravíme smlouvu o zájezdu, dohodneme se na platebních podmínkách a my se pustíme do přípravy vašeho zájezdu do USA.

3 Podpora před zájezdem do USA i v jeho průběhu

Podpisem smlouvy o zájezdu naše služby nekončí! Před i v průběhu vaší dovolené jsme připraveni vám se vším poradit. K dispozici od nás máte nonstop podporu během zájezdu, kterou můžete v případě potřeby kdykoli využít.