Tematické zájezdy do USA

V následujícím textu uvádíme pro inspiraci některé tipy na ozvláštnění vašeho zájezdu ve Spojených státech. Do USA každoročně proudí davy turistů především za hlavními turistickými památkami, ale nejsou to jen tato místa, která přispějí k tomu, aby byla pro vás dovolená neopakovatelným zážitkem. Kromě následujících možností existuje velké množství aktivit, které dle vašich preferencí mohou být zařazeny do programu vaší dovolené.

Zájezd v obytném karavanu

Pokud chcete při svém cestování po USA více volnosti, půjčte si obytný vůz – nebudete vázáni ubytováním v konkrétních hotelech v přesných termínech. Naplánujeme vám trasu výletu, doporučíme zajímavá místa, vybereme kempy, kde se po cestě ubytovat, sepíšeme program na každý den a bude pak už jen na vás, pokud se budete chtít v některém z míst zdržet déle, nebo naopak někde netrávit tolik času.Karavany jsou nabízeny ve verzích se spaním pro 4 – 8 lidí. Karavany jsou vybaveny vším, co byste mohli během dovolené potřebovat – od základního kuchyňského vybavení, po lůžkoviny nebo vlastní generátor. Síť kempů přímo pro karavany je ve Spojených státech velmi široká a s ubytováním s výjimkou nejvytíženějších turistických destinací (kde je nutné rezervovat kempy ve velkém předstihu), najdete místo pohodlně kdekoli.

Svatba v Las Vegas

Snad každého při zmínce Las Vegas napadnou kasína, hned v závěsu ale také neuvážené svatby ve všudypřítomných kaplích. Kromě půlnočních svateb bez většího rozmyslu je nicméně tato služba dostupná i párům, které se rozhodnou právě v Las Vegas spojit své osudy. Pokud se rozhodnete svatební obřad absolvovaný v USA „zlegalizovat“, pomůžeme vám s vyřízením s vybráním a vyřízením svatebního obřadu, dle vašich představ, včetně všech administrativních úkonů, které je potřeba předat matrice v Čechách, aby byl svazek právně platný.Svatební kaple nabízí širokou paletu služeb, které vám ulehčí veškeré přípravy a do určité míry vám tak podobu vašeho obřadu sestavíme „na míru“ – od podoby svatební kaple, přes květinovou výzdobu, svatební píseň po služby kadeřníka, kosmetičky, odvoz limuzínou přímo z hotelu až po závěrečnou večeři pro dva.Standardně je celý obřad přenášen webovou kamerou on-line, pokud tedy vaši blízcí nejsou s vámi přímo na místě, budou mít možnost sledovat celý obřad v přímém přenosu v prostředí svého domova, vše je samozřejmě zabezpečeno heslem, které sdělíte pouze „pozvaným“ účastníkům.

Sport v USA

Sportovní fanoušek si v USA přijde na své během návštěvy sportovního utkání, ať půjde o hokejovou NHL, basketbalovou NBA nebo pro Evropana méně tradiční sporty jako baseball (MLB) nebo ve Spojených státech téměř národní sport americký fotbal (NFL). Rádi pro vás zajistíme vstupenky na sportovní utkání během vašeho zájezdu, dle vašeho výběru.

Zaoceánská loď

Ideální prostor pro relaxaci po náročném cestování po USA nabízí výlet zaoceánskou lodí. V tomto plujícím městě si kromě relaxace u bazénu můžete vybrat z široké nabídky aktivit od koncertů, komediálních představení po gurmánské zážitky v restauracích. Zúčastnit se můžete i aktivit mimo loď v rámci jejich jednotlivých zastávek. Absolvovat můžete cesty po Karibiku a jeho ostrovech, jet kolem východního pobřeží USA z New Yorku kolem celé oblasti Nové Anglie až do Kanady. Z Los Angeles můžete absolvovat okruh k pobřeží Mexika. Záležet bude při výběru především na vás, rádi vám ale samozřejmě s výběrem pomůžeme s ohledem na váš další program.

Golf v USA

Jste-li fanouškem golfu, jistě oceníte možnost zahrát si golf v USA. Většina golfových hřišť je za poplatek několika desítek dolarů dostupná také veřejnosti, za příplatek si můžete také zapůjčit veškeré golfové vybavení. Golfová hřiště máme zmapovaná a není pro nás problém je jako příjemné zpestření zařadit do vašeho programu v USA.

Rodinná dovolená

Dovolená v USA nemusí být jen o cestování za zajímavostmi. Máte-li s sebou děti je vhodné je unavit i jinak než cestováním. Během zájezdu tak můžete potkat Sněhurku v Disneylandu, zalétat si na koštěti Harryho Pottera v Universal Studios v Orlandu, pohladit si delfína v SeaWorldu v San Diegu, projít se filmovými kulisami studia Warner Bros. v Los Angeles nebo zvýšit svou hladinu adrenalinu v parcích společnosti SixFlags (vodní parky, horské dráhy a podobné atrakce) – vše máme zmapované a vždy vám pomůžeme s vhodným výběrem a naplánováním detailů.

Další aktivity

Během zájezdu do USA vám můžeme nabídnout i celou řadu dalších aktivit jako výlety helikoptérou (nad Manhattanem v New Yorku, v Las Vegas, Los Angeles, nad Grand Canyonem a dalšími destinacemi), jízdu na raftech nebo na segwayích, které jsou ideální při prohlídce města – za kratší čas můžete se zkušeným průvodcem navštívit zajímavosti města, aniž by výsledkem byly puchýře na nohách. A mnoho dalšího...