Menu

Zájezd Florida

Během zájezdu uvidíte ta nejzajímavější místa na Floridě. Vydáte se na návštěvu do Kennedyho vesmírného střediska, odkud startují raketoplány NASA, navštívíte aligátoří farmu nebo se projedete, vznášedlem po mokřinách národního parku Everglades. Odpočinek na pláži vás čeká na nejznámější floridské pláži Miami Beach s krásně bílým pískem a nádherně čistým mořem. V průběhu zájezdu bude čas i na návštěvu nejvýznamnějších zábavních parků v Orlandu – SeaWorld, Universal Studios či Walt Disney World Resort. A rozhodně doporučujeme i cestu po scénické silnici číslo 1 až na nejjižnější místo kontinentálních USA, na Key West.

Zájezd vám sestavíme na míru, dle vašich přání, požadavků a bez kompromisů. Vyzkoušejte bezstarostnou dovolenou naplánovanou do nejmenších detailů od odborníků, kteří tuto oblast pravidelně prozkoumávají. Na základě našich poznatků a zkušeností z cest vám připravíme detailní itinerář zájezdu na míru (40–50 stran). V rámci bohatého programu, který je pečlivě časově naplánovaný, objevíte skrytá místa, místní zvyklosti a dostanete tipy na nejlepší restaurace a výlety.

A jak může váš zájezd do USA vypadat?

Dovolená na Floridě začíná v Orlandu, kde si můžete navštívit některý z nejvýznamnějších a nejpropracovanějších zábavních parků. Walt Disney World Resort je dokonce tím úplně největším a nejnavštěvovanějším na celé zeměkouli. Kromě jiného v něm najdete třeba slavný Popelčin zámek známý ze všech disneyovských filmů. Universal Studios jsou rájem všech filmových nadšenců. Jejich součástí je největší tematický park Harryho Pottera na světě.

Společnost vám zde budou dělat Shrek, Mimoni, Simpsonovi a další filmové postavy. Užijete si úžasnou jízdu na těch nejlepších atrakcích.

Pokud jste fanoušky vodní říše, tak doporučujeme návštěvu slavného SeaWorld, kde uvidíte zřejmě ty nejlepší show kosatek a delfínů na světě. Součástí parku jsou i vyhlášené adrenalinové atrakce jako například horské dráhy Manta nebo Mako. V Orlandu si na své přijdou i ti, kteří rádi výhodně nakupují, Orlando je totiž proslavené rovněž svými prémiovými nákupními centry.

Dalším nezapomenutelným zážitkem z dovolené v USA pro vás bude návštěva Kennedyho vesmírného střediska NASA na mysu Canaveral. Pro fanoušky vesmíru a sci-fi téměř povinnost! Pro ostatní zážitek, na který do konce života nezapomenou.

V průběhu návštěvy máte šanci procházet se pod největší raketou na světě, dotknout se kamene z Měsíce, prohlédnout si mezinárodní vesmírnou stanici a obdivovat raketoplán Atlantis.

Sami si zde vyzkoušíte start raketoplánu v trenažéru používaném pro výcvik kosmonautů. V rámci autobusové tour projedete celým areálem a uvidíte odpalovací rampy a budovy, kde jsou raketoplány připravovány ke startu. Následně doporučujeme prohlídku malebného pobřežního městečka Cocoa Beach, kde si odpočinete na místních plážích.

Cestou z Kennedyho vesmírného střediska se zastavíte ve městě Fort Lauderdale, přezdívaném americké Benátky, a pak již dorazíte do světoznámého Miami. Ubytování v Miami volíme výhradně v docházkové vzdálenosti od pláže, to proto abyste si zdejší pláže užili na maximum. Dovolená na Miami Beach bude ve znamení odpočinku na pláži a koupání v celoročně krásně vyhřátém moři.

Kromě pláže a moře navštívíte unikátní čtvrť postavenou ve stylu art deco, životem tepající bulváry jako Ocean Drive nebo Lincoln Road s pouličními kavárnami, živou hudbou a vyhlášenými obchody.

V Miami nesmíte vynechat centrum města v čele s Bayside Marketplace či čtvrť Little Havana, která je, kromě Kuby, jediným místem na světě, kde můžete okusit kubánský život. V blízkosti Miami najdete národní park Everglades, kde se projedete na vznášedlech mokřinami a navštívíte aligátoří farmu.

Závěr zájezdu prožijete na vyhlášeném karibském ostrově Key West, nejjižnějším bodě kontinentálních USA. Určitě neminete hlavní tepnu ostrova ulici Duval Street a také navštívíte dům Ernesta Hemingwaye. Při skvělé večeři na molu Mallory Square budete obdivovat západ slunce, jaký nenabízí žádné jiné místo na zemi.

Milovníkům oceánu doporučíme zdejší nejkrásnější pláž s krásně jemným bílým pískem. Pokud budete mít zájem, můžete se vypravit na moře za delfíny nebo vyzkoušet šnorchlování.

Máte rádi věci po svém a chtěli byste program upravit? Není problém. Dovolenou v USA vám naplánujeme dle vašich představ, zařadíme proslulá i méně známá místa. Poskytneme kompletní poradenství, naplánujeme výlety do nejzajímavějších částí parků, měst a váš zájezd zařídíme od A do Z.

Nechte si zdarma zpracovat nezávaznou nabídku. Uděláme maximum pro to, abyste byli s dovolenou spokojení!