Zájezd okruh po Floridě

Poznejte během zájezdu na Floridu to nejzajímavější, co je zde k vidění. Vydejte se na náštěvu do Kennedyho Vesmírného střediska, odkud startují raketoplány NASA, navštivte aligátoří farmy, projeďte se vznášedlem po mokřinách Everglades a podívejte se na nejjižnější bod USA – Key West. V průběhu zájezdu bude čas i na odpočinek na pláži a návštěvu některého ze zábavních parků v Orlandu (SeaWorld, Universal Studios).

Váš zájezd začíná v Orlandu. Hned druhý den vyrazíte do největšího Disneylandu na světě – Walt Disney World Resort a na chvíli se tak vrátíte do dětství nebo se půjdete podívat na delfiny a "kosatky zabijáky" do slavného Sea Worldu. Poté vás učaruje malebné pobřežní městečko Cocoa Beach. Zde strávíte několik dní relaxováním na místních plážích.

Dalším nezapomenutelným zážitkem během vašeho zájezdu pro vás bude návštěva unikátního komplexu Kennedy Space Center na Mysu Canaveral. Prohlédnete si řídící budovu NASA i odpalovací rampu raketoplánů, sáhnete si na měsíční kámen a sami si vyzkoušíte start raketoplánu v trenažeru používaném pro výcvik kosmonautů.

Key West

Cestou z Kennedyho vesmírného střediska se ještě zastavíte ve městě Fort Lauderdale, které je přezdíváno jako americké Benátky, a pak již konečně dorazíte do světoznámého Miami.

Poté, co se ubytujete v pobřežní oblasti Miami Beach, už vám nic nebude bránit vyrazit do ruchu velkoměsta. Navštívíte unikátní čtvrť postavenou ve stylu Art Deco a životem tepající bulváry jako Ocean Drive nebo Lincoln Road s pouličními kavárnami, živou hudbou a vyhlášenými obchody. V Miami také navštívíte národní park Everglades, kde se projedete na vznášedlech mokřinami a navštívíte safari s aligátory.

Everglades

Závěr zájezdu prožijete na vyhlášeném karibském ostrově Key West, nejjižnějším bodě kontinentální USA. Určitě neminete hlavní tepnu ostrova Duval street a také navštívíte dům Ernesta Hemingwaye. Při skvělé večeři na molu Mallory Square se poté podíváte na západ slunce, jaký nenabízí žádné jiné místo na zemi.

Už se také vidíte na Floridě? Náš nezávazný poptávkový formulář je jedním z posledních kroků, který vás od vysněné dovolené dělí. Zájezd pro vás zařídíme do posledního detailu - letenky, ubytování, rezervaci automobilu, vstupní formality, cestovní pojištění a detailně naplánujeme program a cestu tak, abyste si vše maximálně užili!

Miami Beach