New York a Miami Beach

Zkombinujte zájezd do New Yorku s relaxem na pláži v Miami Beach!

V první části zájezdu poznáte krásy New Yorku, projdete se Central Parkem, podíváte se na vrchol Empire State Building, proplujete lodí kolem Sochy svobody, uděláte si procházku přes Brooklyn Bridge, vydáte se za výhodnými nákupy za skvělé ceny a poznáte další krásy této světové metropole.

Není nic příjemnějšího, než se po nabité poznávací části zájezdu v New Yorku přesunout do plážového Miami Beach na pár dní relaxu u moře – přímý let z New Yorku trvá pouhé 3 hodiny.

Druhou část zájezdu můžete strávit při odpočinku s ručníkem na pláži, procházkami po Miami Beach, či projížďkou na kole po plážové promenádě. Z Miami se dají udělat skvělé jednodenní výlety do zábavních parků v Orlandu, Kennedyho Vesmírného střediska, či na vznášedla mezi aligátory do Everglades. Večery si užijete na zahrádkách místních přímořských restaurací s živou hudbou, ochutnáte místní speciality a vyhlášené drinky, pak se můžete přesunout do místních barů okusit pravou atmosféru Miami Beach a potkat nějakou místní „celebritu“.

Miami

Chcete si užít podobnou dovolenou plnou zážitků i odpočinku? Svěřte se do našich rukou. Vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář a my vám připravíme návrh vašeho zájezdu. Zájezd a celou dovolenou zařídíme do posledního detailu - letenky, ubytování, rezervaci automobilu, vstupní formality, cestovní pojištění a detailně naplánujeme program na každý den a cestu tak, abyste si vše maximálně užili!