Letenky do USA

Pro cestu do USA pro vás zařídíme nejvýhodnější letenky odpovídající vašim představám a pomůžeme vám také se všemi úkony související s následným letem do Spojených států – výběr třídy, ve které budete cestovat, výběr míst, elektronické odbavení, instrukce k cestě do USA.

S leteckou představou máme dlouholeté zkušenosti – vybereme tak ve spolupráci s vámi vhodnou letenku / leteckou společnost, připravíme vám detailní instrukce k odbavení a vlastní cestě (váha a rozměry zavazadle, postup při přestupu, formuláře na palubě letadla, imigrační procedura), abyste se nemuseli starat během cesty téměř o nic.

Na základě vaší představy vybereme vhodnou cestovní třídu, následně vám v letadle vybereme sedadla, před odletem vás elektronicky odbavíme a zašleme palubní vstupenky. Při speciálních požadavcích na jídlo je možné zarezervovat také vhodný typ pokrmu.

Pokud není váš požadavek jiný, vybíráme letenky s odletem a návratem do Prahy, ve většině případů s jedním přestupem, pokud takové spojení do destinace je. Časy přestupů nepřesahují 3 hodiny a jsou takové, aby byly dostatečné pro přestup. Z aerolinek využíváme osvědčené evropské jakými jsou Lufthansa, British Airways, Air France nebo KLM.

V případě zájmu vás také rádi zaregistrujeme do věrnostních programů leteckých společností – za každý let tak budete získávat bonusové body, které můžete následně využít k čerpání zajímavých benefitů.

Využijte naši nezávaznou poptávku a my vám připravíme cenovou kalkulaci zájezdu do USA.